bílé lišky čtou si knížky aneb ňaf ňaf ňaf

Goto down

bílé lišky čtou si knížky aneb ňaf ňaf ňaf

Příspěvek  Hroch obojzivelný za 06.11.10 3:04

Aby si Bizon nemyslel že neumím raportovat tak taky nahlásím naše výsledky, nevedl jsem si přesné záznamy, ale snad si to pamatuju... popis bitev zde jen stručně, podrobnější bude v článku v kOKOse

s Žábou jsme se rozhodli vyzkoušet bílé lišky po té, co prošly po poslední kampani určitými úpravami

Počáteční sestava:
Toširu - lišák - srp, dýka, dlouhý luk, ocas přesnosti
Tsubaki - stará liška - luk, bič, srp, ocas kamene
Miuki - - stará liška - luk, bič, srp, ocas kamene
Haruhi - slečna liška - srp, luk, wakizashi
Iang - slečna liška - luk, srp, wakizashi

Kiku - mladá liška - srp, luk
Yuuki - mladá liška - srp, luk
Kyoko - mladá liška - srp, luk
Kissu - lišče - srp

WBR: 81

I. šarvátka proti Strážcům (žába proti Robovi)

Nevyšlo to nejlépe, došlo k boji v úzké uličce, Žábě se sice podařilo vyřadit nepříteli nejslabší model, ale pak jí Robo dostal na tři vyřazené a ač bitva ještě prohrána nebyla, padl rout a to byl konec.

Pobitevní fáze: Miuki měla vynechat bitvu, což jsme vyřešili felčarem, Iang -I, Kyoko zemřela.

Kromě felčara jsme dokoupili slečnám biče a recyklovali Kyoko

II. Seberou, co není přivázané proti Kuei-jin (Hroch proti Arielovi)

WBR:90

Co na to říct, zůstal jsem o kolo déle než jsem měl v naději že Ariel rout nehodí, Ariel ho hodil a já prchal s krvavou tlamou a jednou truhličkou

Pobitevní fáze: Kissu zemřelo, Miuki -1WS, postupy: Tsubaki +1WS, Haruhi bleskový reflex, Iang bleskový reflex, Kiku postup na hrdinku a bleskový reflex, Yuuki +1BS

K Yuuki přikoupena Hino a koupeno nové Kissu se dvěma noži

III. Osobní záležitost proti posvátnému spojenectví. (Žába proti Prtěti)
WBR: 105
Žába neházela nic moc, Prtě vůbec nic a když se to Žábě rozpadalo, Prtě mírně zpanikařilo a jelikož ho kostky nepodržely, skončilo to jeho útěkem.

Pobitevní fáze: Nebyl kdo by umřel a ještě jsme prodali zajatého hrdinu za 35. Postupy: Toširu kvikšot, Miuki ocas triku, Kyoko +1BS.

Ke Kyoko přikoupena Ryoko, Iang vyléčena z -I, Kiku dokoupen bič.

IV. Hledání pokladu proti kuei-jin (Žába proti Kapybaře)
WBR: 123

Zajímavá bitva kde upír našel poklad odloučen od zbytku gangu a protože se nedokázal s gangem včas spojit tak jsme v tvrdém boji vyhráli, mimo jiné proto že nám to asi padalo o chloupek líp.

Pobitevní fáze: Vše hladce přežilo a našli jsme velmi masitý poklad, postupy: Toširu +1A, Tsubaki ocas triku, Haruhi ocas kamene, Iang ocas kamene, Kiku ocas kamene, Kissu +1I

Najali jsme pouliční dítě Himie.

V. Seberou, co není přivázané proti Strážcům. (Hroch proti Hance)
WBR:144

Podařilo se mi již pětičlenému gangu vylákat frenzáka na lišče a následně je napadením potlouct tak, že zdrhli.

Pobitevní fáze: nikdo vyřazen, postupy: Tsubaki bleskový reflex, Miuki +1WS, Haruhi kvikšot, Iang kvikšot, Yuuki a Hino +1WS.

Obě slečny a obě staré lišky dostaly talismany štěstí, k Yuuki a Hino dokoupena Miho.

Hroch obojzivelný
mutant

Poeet p?íspivku : 1238
Registration date : 12. 06. 08

Osobní deník
Jméno: Zugo
Rasa: ork
Povolání: král

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: bílé lišky čtou si knížky aneb ňaf ňaf ňaf

Příspěvek  Hroch obojzivelný za 07.11.10 12:02

stav do šesté bitvy:

Toširu - lišák - srp, dýka, dlouhý luk, ocas přesnosti, kvikšot, +1A, nenávidí kueji-jin
Tsubaki - stará liška - luk, bič, srp, talisman štěstí, ocas kamene, +1WS, ocas triku, bleskový reflex
Miuki - - stará liška - luk, bič, srp, talisman štěstí, ocas kamene, -1WS, +1WS, ocas triku
Haruhi - slečna liška - srp, bič, luk, talisman štěstí, bleskový reflex, ocas kamene, kvikšot
Iang - slečna liška - luk, srp, bič, talisman štěstí, bleskový reflex, ocas kamene, kvikšot
Kiku - mladá liška - luk, bič, srp, bleskový reflex, ocas kamene

Yuuki, Hino, Miho - mladé lišky - srp, luk. +1WS, +1BS
Kyoko, Ryoko - mladé lišky - srp, luk, +1BS
Kissu - lišče - dýky, +1I

Himie - pouliční holka

WBR: 171

Hroch obojzivelný
mutant

Osobní deník

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Hroch obojzivelný za 15.11.10 16:55

VI. sběr pokladů proti posvátnému spojenectví (Hroch proti Bizonovi)

WBR:171

Po pobrání pokladů nastala přestřelka, ve které nikdo nešel ven. Nastavil jsem tedy své reflexačka samurjkám a doufal že to přežijí. Jedna liška omráčena, jedna sražena, ale z reflexů se povedlo jednu samurajku srazit, v mém kole jsem protiútokem vyndal všechny tři a nepřátelský velitel nehodil rout.

Pobitevní fáze: Nikdo venku, nikdo nezemřel.

Postupy: Toširu +1A, Kiku +1A, Kyoko a Ryoko +1I, Himie +1BS

Miuki si vyléčila ruku, Toširu si koupil historické svitky a králičí pacičku

VII. sběr pokladů proti strážcům (Žába proti Robovi)

WBR:195

Obě strany vzaly jeden poklad, pak se Robo vyděsil naší střelby a zalezl do domečku. Žába vzala ten druhý a čekala u domku s dítětem, až jejich zběsilci rupnou nervy. Nervy ruply, zběsilec se vyřítil dopředu i s kolegou a nasekali dítě na papričky, pak na ně naběhly naše nejlepší srdinky a se štěstím je daly. A Robo vzdal.

Pobitevní fáze: Himie přežila

Postupy: Toširu přesný střelec, Tsubaki sprint, Miuki bleskový reflex, Haruhi sprint a +1WS, Iang sprint, Kiku sprint, Kissu +1WS,

Při průzkumu získány 3 expy navíc, najmut čínský špeh Kurosaki, Tsubaki a Kiku zakoupily lehké brnění starých mistrů.

VIII. prorážení proti kuei-jin (Hroch proti Arielovi)

WBR:228

Ariel prorážel. Nejprve se mi povedlo sestřelit mu jednu potravu a jednoho nově povstalého. Ariel se přeskupil, já taky, moje střelba nic neudělala. V dalším kole mi upír napadl číňana na střeše (chtěl velitele, ale číňan mu tam skočil) a dítě ještě s jednou pomocnicí dole. Číňana ani nezranil (on jeho tedy taky ne), dítě srazil, pomocnici omráčil. V mém kole jsem s oběma bojovníky dole zametl, upír tedy konečně vyřadil číňana, ale i tak Ariel uprchl.

Pobitevní fáze: Kurosaki přežil

Postupy: Toširu bleskový reflex, Kiku ocas triku

Při průzkumu nalezen žoldák zadarmo - zápasník sumo. Tsubaki a Miuki si koupily hvězdné kuličky.

Hroch obojzivelný
mutant

Osobní deník

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Hroch obojzivelný za 31.01.11 15:45

IX. náhodné setkání proti posvátnému spojenectví (Žába proti Prtěti)

WBR:252

Žába ne zcela optimálně rozdělila gang, ovšem Prtě se rozdělil také. Následovala bitka, do které Žába nahala hrdinky čelem a ač to v první chvíli vypadalo nadějně, nepodařilo se dostat nepřátelského šíleného krouhače a tak jsme, ve chvíli kdy nám ve hře zbýval z hrdinů už jen velitel, ustoupili.

Pobitevní fáze: Tsubaki způsobuje strach, Miuky -1M, Haruhi díky moderátorským přehozům přežila navzdory očekávání, Kiku -1BS, Ryoko mrtmá, Himie mrtvá

Postupy: Haruhi výskok, Yuuki, Hino, Miho - +1I, Kurosaki hledač
díky šťastnému hodu a jednomu vymlácenému pokladu jsme zaplatili žoldáky a to bylo bohužel vše

X. prorážení proti strážcům (Hroch proti Hance)

WBR:250

Chvíli jsme se motali kolem skály a stříleli po sobě (vymlácená boží okna), potom jsem vyrazil hrdinkami na jedné straně skály a začal boj. Padalo mi to přece jen o něco lépe, nicméně hrdinové chodili ven na obou stranáích. Nakonec jsem já měl venku přesně polovinu gangu (se třemi hrdiny) a Hance zbýval jen omráčený velitel, takže nepřekvapivě ustoupila.

Pobitevní fáze: Haruhi -1BS, Kissu zdechlo

Postupy: Tsubaki +1W, Miuky sprint, Haruhi +1W, Kiku výskok, Kyoko +1WS, sumista +1A

Díky vězňům obnovena Ryoko a nalezeno nové a lepší Kissu

Hroch obojzivelný
mutant

Osobní deník

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Hroch obojzivelný za 31.01.11 15:54

stav do jedenácté bitvy:

Toširu - lišák - srp, dýka, dlouhý luk, králičí pacička, historické svitky, ocas přesnosti, kvikšot, +2A, přesný střelec, bleskový reflex, nenávidí kueji-jin
Tsubaki - stará liška - luk, bič, srp, talisman štěstí, hvězdná kulička, lehké brnění starých mistrů, štít, ocas kamene, +1WS, ocas triku, bleskový reflex, sprint, +1W, způsobuje strach
Miuki - - stará liška - luk, bič, srp, talisman štěstí, hvězdná kulička, ocas kamene, +1WS, ocas triku, bleskový reflex, sprint, -1M
Haruhi - slečna liška - srp, bič, luk, talisman štěstí, bleskový reflex, ocas kamene, kvikšot, sprint, výskok, +1WS, +1W, -1BS
Iang - slečna liška - luk, srp, bič, talisman štěstí, bleskový reflex, ocas kamene, kvikšot, sprint, +1WS
Kiku - mladá liška - luk, bič, srp, lehké brnění starých mistrů, štít, bleskový reflex, ocas kamene, ocas triku, sprint, výskok, +1A, -1BS

Yuuki, Hino, Miho - mladé lišky - srp, luk. +1WS, +1BS, +1I
Kyoko, Ryoko - mladé lišky - srp, luk, +1BS, +1I, +1WS
Kissu - lišče - dýky

Kurosaki- čínský špeh - hledač
sumista - +1A

WBR: 286

Hroch obojzivelný
mutant

Osobní deník